Training in Ivano-Frankivsk. 15-16 August 2015.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail 

Тренінг у Івано-Франківську. 15-16 серпня 2015 р.

 

Тренер: Олег Гуковський.
Ко-тренер: Петро Шкутяк. Ветеран батальйону «Айдар».

Участь у 1-му дні прийняли 30 осіб: 21 військовий та 9 цивільних.
Завершили тренінг 22 учасника: 13 військових та 9 цивільних.

Сторінка тренінгу на Facebook:

https://www.facebook.com/events/672548252879961/

Згадуючи Тренінг у Івано-Франківську дякуємо всій спільноті тих, хто два дні щиро ділився власною мудрістю та переживаннями, невимовним болем та приємними спогадами, допомогав один одному, відроджуючи обпалені війною душі та розум. Саме Ваші слова надії та підтримки надихають, вмотивовуючи до ще більш активної цілеспрямованої дії.
Невтомно дякуємо за відмінну організацію Тренінгу Івано-Франківську Архієпархію УГКЦ, Громадську ініціативу “Поранені SOS”, особисто Наталію Сербин та Петра Шкутяка. Ваші неймовірні зусилля, відповідальність та самопожертва дозволили здійснити ще один крок на шляху повернення ветеранів до мирного життя!
Ніхто не повинен залишатись на самоті з жахами війни!

 

IF 2015_01

 

Відгуки учасників та організаторів:

Олег Гуковський про тренінг у Івано-Франківську:
“…Змішана група із мужніх вояків, демобілізованих і тих, хто на ротації, сміливих жінок-психологів, які працюють із бійцями в обласній психоневрологічній лікарні, військовий фотограф, що пройшов кілька ротацій в Афганістані з американськими військовими, місцева журналістка. Кожен мав внутрішню мотивацію бути з нами і вчитись…
Wounded Warrior Ukraine – life must go on!”

Поранені SOS
“Висловлюємо подяку єпархії УГКЦ за високий рівень супроводу та підтримки нового реабілітаційного проекту для ветеранів АТО, а власне за наданий конференц зал, харчування та проживання для бійців АТО, тренерів.
Ваша підтримка та постійна молитва за Україну і мир є надзвичайно потрібна і важлива у нашій спільній боротьбі за Укарїну.
З нами Бог і Україна.
http://www.stanislaviv.org.ua/”

Віра Гаврильців:
Дуже радію, що успішно пройшов тренінг “Побратими”!
Наша церква підтримала і допомогла, надавши приіщення, номери і харчування для учасників!

IF_03

IF_01

IF_02

 

Преса про тренінг:

Прес-служба Івано-Франківської архієпархії УГКЦ.
“В Івано-Франківську проходив дводенний тренінг для військових із зони АТО. Івано-Франківська архієпархії УГКЦ посприяла в проведені цього тренінга, надавши ветеранам АТО конфернц зал, забезпечивши їх харчуванням та проживанням.
22 учасники тренінгу з Івано-Франківської, Львівської та Тернопільської областей – військовики та ветерани АТО, а також психологи, які працюють з бійцями, що повернулися з війни, – вчилися розуміти себе, розрізняти свої стани і працювати з ними, перетворюючи травмуючий досвід війни на додаткову енергію і силу. Івано-Франківська Архієпархія радо відгукнулась на пропозицію волонтерів і знайшла кошти на забезпечення всім найнеобхіднішим для військовослужбовців на даному тренінгу.”

Archdiocese assisted in organizing training for soldiers and veterans from ATO zone
Published: Wednesday, August 26, 2015
http://ugcc.if.ua/index.php/uk/holovna/1237-u-frankivsku-vidbuvsya-treninh-podolannya-boyovoyi-travmy-pobratymy
Translator: Lesya Mitkevych
At Two-day training for soldiers from the ATO zone took place in Ivano-Frankivsk. The Ivano-Frankivsk archdiocese of the Ukrainian Greek-Catholic Church assisted in organizing the training, providing conference room, food and lodging for ATO veterans.
Twenty two participants of the training from the Ivano-Frankivsk, Lviv ,and Ternopil regions – soldiers and veterans from ATO as well as psychologists who work with returning veterans – learned how to understand themselves, recognize their conditions and address them, transforming the traumatic experience of war into a source of new energy and strength. The Ivano-Frankivsk archdiocese responded with enthusiasm to volunteers’ proposal and allocated funds to provide everything necessary for soldiers participating at the training.
Press Service of the archdiocese

kurs.if.ua. Ветерани для ветеранів: У Франківську відбувся тренінг подолання бойової травми “Побратими”
“22 учасники тренінгу з Івано-Франківської, Львівської та Тернопільської областей – військовики та ветерани АТО, а також психологи, які працюють з бійцями, що повернулися з війни, – вчилися розуміти себе, розрізняти свої стани і працювати з ними, перетворюючи травмуючий досвід війни на додаткову енергію і силу.
Петро Шкутяк та Олег Гуковський – обидва випускники проекту‪ ‎WoundedWarriorUkraine, особливістю якого є робота за принципом “ветерани для ветеранів”. Організатори проекту адаптації виходили з того, що спільний досвід дозволяє максимальну відкритість, співпереживання і довіру. Знання себе і розуміння свого перетворення на війні ветерани теперішньої війни на Донбасі, які пройшли тренінг, поширюватимуть серед своїх колег.”