Training in Yaremche. 25-26 September 2015.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Training in Yaremche. 25-26 September 2015.

 

Місце проведення: Загальноосвітня школа №1 м. Яремче
Реколекційний центр при монастирі УГКЦ в Дорі

Кількість учасників: 13 ветеранів.

Тренер: Олег Гуковський
Ко-тренер: Валерій Ільчук. Боєць 2-ї штурмової роти 5-го окремого батальйону Добровольчого Українського корпусу ПС.

Hykovskyy_Yaremche_17

Hykovskyy_Yaremche_25

 Hykovskyy_Yaremche_23

Сторінка тренінгу на Facebook:

https://www.facebook.com/events/1469269543400686/

Дякуємо пані Оксані Гаско за вирішення всіх організаційних проблем, що поставали перед групою;
сестрам Реколекційного центру при монастирі УГКЦ в Дорі за турботу та молитовну опіку!

Олег Гуковский про тренінг:

http://woundedwarriorukraine.org/hukovskyy-wounded-warrior-yaremche/

“Контакт iз Оксаною, психологом iз Надвiрноi, дивував iз самого початку. Молодий спецiалiст, на яку “навiсили” ще роботу з АТОшниками. Оксана була настiльки наполеглива та переконлива, що ми домовились за проведення тренiнгу на ii територii.
Для запобiгання передвиборчим манiпуляцiям, мiсце дислокацii було змiнене з Надвiрнянськоi райдержадмiнiстрацii на загальноосвiтню школу в Дорi (прим. До́ра — давнє село, розташоване поблизу міста Яремче (нині входить до його складу).

Hykovskyy_Yaremche_16
Донедавна вважалося, що назва села відбувається від імені Дори Хайкині, яка відкрила на цьому місці корчму. Проте є інше тлумачення назви, «дора» — це освячений хліб. Р.Шухевич ототожнює «дору» з паскою.Інша версія — при розширенні римської імперії багато парамілітарних (для охорони римських кордонів) поселень в Європі носили назву Дора.)
Цього разу нам була обiцяна група виключно солдат! Дуже рiзних солдат, як виявилось. Були Нацгвардiйцi-резервiсти, що втекли з лiкарнi на наш тренiнг, був представник “Чорного Айдару”, який вбачав основний спосiб вирiшення психологiчних проблем у хорошiй подачi прикладом межи брови. Був молодий хлопчина 23 рокiв, який витримав военнi труднощi завдяки вродженному пофiгiзму та мicцевим дiвчатам, Був чоловiк, що воював в Iраку 10 рокiв тому, тодi й отримав “вакцинацiю” вiд сучасного украiнського ПТСР. Коли почалась вiйна на Сходi, то своiм прикладом добровiльноi мобiлiзацii надав смiливостi ще десятьом, якi з ним пройшли чимало пекельних моментiв та всi повернулись додому живими й здоровими (слава Богу!). Завдяки вiйнi cхуд на 30 кг за пару мiсяцiв!
Хлопцi рiзного життевого та бойового досвiду, та рiзноi мотивацii до навчання. Завдяки “чистотi” групи вдалось добитися потужного емоцiйного саморозкриття та глибини контакту. Як сказав один учасник: “Хороша чоловiча компанiя провокуе до нездорових звичок”, хоча насправдi все обiйшлося лише насиченою лайкою..Пропрацювали розумiння того, що вiдбуваэться в головах та душах, коли ти стрiляеш та в тебе стрiляють. Коли борешся за виживання щохвилини, борешся з ворогом, iз собою, iз голодом, холодом та зневiрою. Пропрацювали багато практичних мо-ментiв опанування собою, коли впадаеш у панiку. Структурували своi життевi ролi та список безпечних людей. Цього разу в нас рекорд! В одного учасника iх виявилось аж 32, деякi стали такими просто на тренiнгу!!! Виринула навiть потреба в сексуальнiй безпецi, що навряд чи почуэш на змiшаних групах! Оце так довiра до людей, залишаэться лише зi всiма надiйними людьми обговорити цю концепцiю. I звiсно “Лист останньоi волi” – мрiю, коли це стане рутинною практикою як в армiях НАТО. В ролях сумною дiйснiстю знайшлась роль прохача (“я повинен ходити по всiх кабiнетах i добиватись справедливого вiдношення – це принизливо!) Загалом, учасники вiдмiтили особливу та продуктивну атмосферу тренiнгу: “ми знали один одного 10-15 рокiв, а тут ми наче знайомились в особливий спосiб…вiдпала шелуха, дуже важливо товариство, яке розумiэ тебе, недобре це все тримати в собi..склався кубiк-рубiк i я вже бiльше розумiю, куди рухатись i як боротись за своi права..”
Обiцяли зустрiтись через тиждень та обговорити набутi знання, треба поцiкавитись, наскiльки потужним виявився наш поштовх.

Hykovskyy_Yaremche_07

Hykovskyy_Yaremche_10

Hykovskyy_Yaremche_24

Приємно було спiвпрацювати iз Oksana Hasko, Андрієм Лисканюком та Ярославом Суширибою (ГО “КРУК”), що органiзували нам теплий прийом, вiдкритi серця та спраглi до нового пiвкулi! А також затишну атмосферу та смачнющу кухню в жiночому монастирi! Дякую Taras Bortnichuk за кiнематографiчнi знахiдки!
До нових зустрiчей, побратими!
‪#‎Wounded Warrior Ukraine‬
‪#‎Soma System‬
‪#‎Bodynamic‬

 

Відгуки учасників:

Андрій Лисканюк: А ще Дора стала місцем знайомства десятка атошників з чудовими людьми.ми мали рідкісну змогу в наш час бути на тренингу по адаптації до мирного життя. Велика дяка Вам хлопці!!!!

ГО «Крук» відстоює інтереси демобілізованих бійців АТО:
http://volya.if.ua/2015/08/ho-kruk-vidstoyuje-interesy-demobilizovanyh-bijtsiv-ato/

Kruk_01Kruk_02