Training in Zhytomyr. 8-9 September 2015.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

 

Тренінг у Житомирі. 8-9 вересня 2015 р.

Тренер: Олег Гуковський
Ко-тренер: Валерій Ільчук. Боєць 2-ї штурмової роти 5-го окремого батальйону Добровольчого Українського корпусу ПС.

Зареєструвалась 21 особа. 15 військових та 6 цивільних.
Видано 14 сертифікатів. Отримано 12 анкет.

Zhytomyr_00

Сторінка тренінгу на Facebook:

https://www.facebook.com/events/446124205559790/

 

Олег Гуковский про тренінг:

“Як завжди, основний акцент зроблено на розумінні функціонування психіки в умовах мирного та воєнного часу, на факторах, що сприяють чи перешкоджають природньому відновленню після психотравми.
…Багато зусиль в організаціі групи доклали місцеві психологи та волонтери, за що ім велика вдячність. Особлива подяка для Олени Масик, яка підготувала ще й перекладені методички, які користуються особливою популярністю серед сімей бійців, а також ряд відеороликів, з демонстрацією внутрішнього світу бійця з ПТСР, а також ізраільський досвід зменшення дитячоі тривожності під час артилерійських обстрілів (пісенька-гра, чистоі води тілесна психотерапія).
…Знання доповнювались тілесними вправами для розвитку стресостійкості, розширення усвідомлення, особливо тілесного, мінімізаціі впливу стресу на організм. Багатьом добре пішла Soma System, створена Roman Torgovitsky, директором Wounded Warrior Ukraine, вдалось почути своє тіло…
…Вкотре наш тренінг дав відчуття неповторності та глибини горизонтальних зв’язків – вчитись один в одного!”

Zhytomyr_18

Відгуки учасників:

Ellena Masyk:

“Вчора і сьогодні в Житомирі пройшов тренінг “Подолання Бойової травми” від Wounded Warrior Ukraine з чудовими тренерами Олег Гуковський та Валерій Ільчук. Дуже – дуже дякую за нові практичні знання та особливу увагу до бійців-учасників тренінгу.”

Виталий Кабашнюк:

Zhytomyr_20

“8 – 9 вересня ц.р.у Житомирі відбувся бойовий тренінг “Подолання бойової травми “Wounded Warrior Ukraine” під проводом Олега Гуковського з ко-тренером Валерієм Ільчуком. І склад групи, тренери, навчальний процес – the Best! Психологи! Не пропускайте нагоди!”

Zhytomyr_03 Zhytomyr_01 Zhytomyr_02

 

Наталія Харитонова:

“дійсно унікальний!! в ціому я переконалась сьогодні!!! дякую”

 

Преса про тренінг:

20 хвилин. Житомир. 9 вересня. Ветеран ветерану: у Житомирі навчали долати бойові травми

“Протягом дводенного навчання  військові та ветерани АТО, а також психологи, які працюють з бійцями, що повернулися з війни, – вчилися розуміти себе, розрізняти свої стани і працювати з ними, перетворюючи травмуючий досвід війни на додаткову енергію і силу.”