15-16 серпня 2015 р. Тренінг подолання бойової травми від Wounded Warrior Ukraine у Івано-Франківську.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailУ м. Івано-Франківськ (готель Станіславів, вул. Чорновола 7) з 15 по 16 серпня пройде черговий тренінг подолання бойової травми від Wounded Warrior Ukraine

Група – 20 чол.
Всі, хто мають бажання приєднатися, телефонуйте: 066 528 14 96.

Проект здійснюється за підтримки Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Чи Ви брали участь у бойових діях в зоні АТО?
Чи Ви помітили, що змінились у гірший бік?
Віддалились від своїх рідних, втратили інтерес до улюбленої справи, стали надмірно реагувати на різні подразники, погіршився сон, турбують нічні жахіття, нав’язливі спогади (флешбеки), неконтрольовані спалахи злості?
Чи Ви помітили, як змінились ваші бойові побратими?

WWU_2015-08-15_IF

Про навчання. Завдяки участі в тренінгу від проекту Wounded Warrior Ukraine Ви можете отримати навички та ресурси, як використовувати пережитий екстремальний досвід, стати навіть сильнішими та здатними до самозарадності і підтримки своїх побратимів за принципом “рівний рівному”.

Тренінг створила Дітте Марчер, директор Bodynamic International, громадський діяч, правозахисник, данський тілесно-орієнтований психотерапевт із багаторічним стажем, співавтор методики для роботи з шоковою травмою та ПТСР. Впродовж 20 років співпрацювала як психолог та спеціаліст із розв’язання конфліктів з миротворчими силами ООН, організацією «Лікарі без кордонів» на Близькому Сході, у країнах колишньої Югославії та Африки. Наразі заснувала у Данії реабілітаційну програму для військових, що потерпають від наслідків психологічних травм, отриманих під час бойових дій у гарячих точках планети.

«Ветерани — уже спеціалісти. Людина із серцем, яка здатна не боятися страхів іншої людини, здатна до емпатії, здатна створити спільноту і має на це час — здатна лікувати. Багато ветеранів не бажають говорити із дипломованими психологами. Натомість вони готові говорити із тими, хто так само був на війні, хто може підтримати їх, повернутися з ними у спогадах у те місце. То ж ми просто повинні дати їм правильний інструментарій для допомоги одне одному», — говорить Дітте Марчер.

З метою розширення системи психологічної взаємопідтримки серед бійців асистентами Дітте Марчер та ветеранами-випускниками буде проводитись регулярне навчання у спільнотах.

https://www.facebook.com/events/672548252879961/

Comments

comments